Raportör Maaşları

Raportör Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Orta öğretim mezunlarının da özel bir eğitimden sonra olabilecekleri meslek gurupları içinde raportör de bulunmaktadır. İşletme ajanslarında görev alarak kurumun genel çalışma prensiplerinden tutun da kurumun başarı adına gerekli işlemlerin sürdürülmesi raportör denetiminde gerçekleşmektedir. Raportör maaşları 2016 yılında gerekli enflasyon zammına tabi tutulmuş ve alımlarında ciddi bir artış sağlanmıştır. Bu demek oluyor ki mesleki anlamda bulunduğu kurum içinde son derece önemli bir konuma sahip olan raportörler geleceğin parlak meslek guruplarında karşımıza çıkabilir. Çalışama koşullarına bakıldığında son derece makul ve bireyleri zorlamayacağını düşündüğümüz raportörlük sekreter ve klavye kullan elemanlar içinde değerlendirilmektedir. Raportör maaşları ne kadar sorusunu yanıtını öğrenmek adına yapılan anket çalışmaları, raportörlerin genel anlamda adlıkları maaştan memnun oldukları yönündedir. Büro ve müşteri hizmetlerinde çalışan elemanlar içinde değerlendirilen raportörler geçen yılla nazar bu yıl uygulanan zam oranı lise maaşlarını bir hayli artmıştı. Her kurumda bulunması gereken raportörlere olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. İş ilanlarında da büyük bir bölümü kapsayan raportörlük son zamanların e çok ilgi duyulan meslek gurupları içinde yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan İş Operatörü Maaşları başlıklı makalemizde dsi iş makinası operatörü maaşları, iş makinası operatörü maaşları ne kadar ve kepçe operatörü iş maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Raportör Maaşları

Aktif Maaş

2699 TL

Verilen Zam

161 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

2860 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap