Reklamcılık Maaşları

Reklamcılık Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Reklam ve pazarlama başlığı altında değerlendirilen reklamcılık 2016 yılının en çok tercih edilen meslek gurupları içerinde karşımıza çıkmaktadır. Reklamcılık maaşları ne kadar konu balığı altında yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu ajans çalışanlarının aylıkları hakkında gelen bilgi sahibi olduk. Reklamcılık maaşları deneyim ve ajans içinde bulunduğunu konuma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Deneyim de sektörde harcadığınız yıllara bağlı olarak artacağın da hizmet yılınızın da maaş belirlenmesinde önemli bir faktör olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Reklam ajansında çalışanlar arasında yapmış olduğumuz anket çalışması sonunca göre aşağıdaki tabloda hizmet yılınıza göre paralellik gösteren maaşlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Reklam ve pazarlama sektörüne yeni atılmış gençlerin ortalama iki bin ve civarında bir maaş aldıkları saptanmıştı. Ancak maaşlar hakkında kesin ve net bir sonucun söylenmesi mümkün değildir. Özel sektöründe içinde bulunduğu reklamcılıkta çalıştığınız ajansın sektördeki konumu da oldukça önemli. Reklamcı maaşı 2016 yılında genel enflasyon zammına tabi tutulmuş özel sektör çalışanları içinde çalışma sürelerine paralel olarak bir zam artışı mevcut olmuştur. Reklam ve pazarlama sektöründe başarılı olmak istiyorsanız deneyimlerinizi artırmalısınız. Başarını maaşlarınızda ki artışı beraberinde getireceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Pilot Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde askeri pilot maaşları ne kadar, pilot maaş ve pilot maaşı thy hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Reklamcılık Maaşları

Aktif Maaş

2857 TL

Verilen Zam

171 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

3028 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
 1. Ayşe dedi ki:

  bilgilendirme güzel sağol admin

 2. Kara kız dedi ki:

  maaşlar çok az

 3. Burak dedi ki:

  verilen zamlar ile anca geçiniyorum.

 4. Cancan dedi ki:

  ne zaman zam gelecek bekliyoruz

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap