Reprezant Maaşları

Reprezant Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Halk arasında pek bilinmeyen bir meslek gurubundan bahsedeceğiz. Reprezant Türkçe olarak temsilci anlamına gelmektedir. Bir takım pazarlamacı olarak sınıflandırabileceğimiz reprezantlar ilaç firmaları ile birlikte çalışmaktadır. İlaçların ruhsat ve tanımından sorumlu olan reprezantlar ilaç bilgileri hakkında donanımlı olması gerekmektedir. İlaç bileşenleri aynı olması karşılık firma isimlerinin değişik olması ve bu isimlerin tercih edilerek kullanılması reprezantların ilaç tanıtımını iyi yapmasıyla alakalıdır. Yanı ilaç firmasının tanıtımı adına oldukça önemli olan reprezantlar son yıllar da gelişen ilaç sanayinde önemli bir konumda karşımıza çıkıyor.  Reprezant maaşları 2016 yılında ilgi görerek merak edilmeye başlamıştır.  İlaç müsellesi kapsamı altında bulunana reprezantlar mesleki eğitimlerini başarı ile tamamlamak zorundadır. İlaç firmalarının tanıtımı üstelenmek olan reprezantların dış görünüş ve diksiyon açısında da üste düzeyde olması beklenmektedir. Reprezant maaşları hakkında yapılan anket çalışmaları sonucunda reprezantların mesleklerini severek ve isteyerek yaptıkları aynı zamanda maaşlarını da yeterli buldukları saptanmıştır. Reprezant maaşları ilaç sanayisini gelişmesiyle birlikte artış göstermiş ve çalışan sayısını da artırma fırsatını yakalamıştır.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Reprezant Maaşları

Aktif Maaş

2569 TL

Verilen Zam

154 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

2723 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap