Resim Öğretmeni Maaşları

Resim Öğretmeni Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Öğretmenlik son derece kutsal olarak kabul edilen meslek gruplarının başında yer almaktadır. Öğretmenliğin birçok alt dalı olsa da temeldeki amaç her zaman öğretmek ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmektir. Resim öğretmenlerinin bu konuna oldukça şanslı göründüklerini öğrenciler arasında yapılan anketlerin sonucu olarak söylemekteyiz. Öğrencilerin büyük çoğunluk resim dersinden son derece hoşlandığın ve sevdiğini yansıtmış ve ilginin bu denli büyük olduğu derste öğrencilerin dikkatini çekerek yeni yeteneklerin keşfedilmesi de son derece kolay olacaktır. Resim öğretmeni maaşı denildiğinde diğer öğretmenlerde olduğu girdiği ders sayısı ile orantılı olarak bir artışın yaşandığını söylemek son derece doğru olacaktır. Ancak diğer öğretmenlikler den farklı olarak özel bir yeteneği bünyesinde barındıran kişilerin resim öğretmenliği yapabileceği unutulmamalıdır. Resim öğretmeni maaşları 2016 yılından gelindiğinde diğer öğretmenler gibi enflasyon oranından gerekli zammı bünyesinde barındıran bir maaş artışı ile karşılaşmış olsa da resim öğretmeni maaşı her öğretmen için ufak farklılıklar ile karşımıza çıkacaktır. Son zamanlarda resim öğretmenliği maaşları ne kadar sorunun sıklıkla sorulduğunun fark ederek, kutsal meslek öğretmenliğin bu dalına olan ilgini her geçen yıl artış gösterdiğini söylemek mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Öğretmen Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde öğretmen maaşı, öğretmen maaşı ne kadar ve öğretmen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

7/1 derecesine sahip resim öğretmeni maaşı aşağıda verilmiştir. Asgari geçim indirimi eklenmiştir. (AGİ - Bekar : 123,5 TL) Ocak 2016 maaşıdır.

Resim Öğretmeni Maaşları

Aktif Maaş

2665 TL

Verilen Zam

207 TL (%7,7)

Vergi Dilimi

%15

Toplam Ele Geçen

2872 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap