Savcı Maaşları Ne Kadar

Savcı Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Savcı denildiğinde adaletin en önemli mevkileri ile karşılaşıldığı unutmamalı ve savcı maaşları üzerinde uzun uzadıya konuşulması gerekmektedir. Ülkemizde adalet denildiğinde akla gelen mahkemelerin en yetkili kişiler arasında yer alan savcıların yapmış oldukları meslekten ötürü kazançlarının bir diğer adalet bakanlığı çalışanlarına göre kabarık olduğunu söylemek mümkün.  Savcılar genel anlamda herkes tarafından merak edilen maaş miktarlarına sahiplerdir ki savcı maaşları ne kadar sorusu her zaman gündemdeki yerini korumuştur. Savcı maaşı denildiğinde akılınıza gelebilecek bütün soruların yanıtlarını sizler için hazırlamış olduğumuz sitemizde kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Savcı maaşları 2016 yılına gelindiğinde diğer adalet bakanlığı mercilerine nazaran daha az zam ile karşılaşmış ve bu da savcıların hak ettikleri maaşlar ile karşılaşıp karşılaşmadıkları sorularını akıllara getirmiştir. Savcılar ülke adaleti için elinden geleni yapan ve adalet karşınında halkın huzur ve refahından sorumlu kimselerdir ki savcı maaşı da konuşulması gereken en önemli konuların başında yer almalıdır. Savcı maaşı ne kadar sorunun en açık şeklini sitemizi incelerek açıklık getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pilot Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde askeri pilot maaşları ne kadar, pilot maaş ve pilot maaşı thy hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

8. derecede bulunan savcı maaşıdır. 8/3 Derecesine aittir. 2 yıl görevli savcı maaşıdır.

Savcı Maaşları Ne Kadar

Aktif Maaş

5.638 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

281,9 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

5919,9 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap