Sosyolog Maaşları Ne Kadar

Sosyolog Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Sosyolog denildiğinde akla ilk olarak halkını sosyal ilişkilerinde sorumlu ve genel anlamada haklın huzuru içinde yaşaması adına yapılmış gerekenler üzerinde duran meslek grubudur. Hal böyle olunca da sosyolog maaşları da herkes tarafında merak edilmeye başlanmış, sosyolog olmayı düşünen ve meslek seçiminde maaşlarda göz ardı etmeyen gençlerin de gözleri sosyolog maaşına çevrilmiştir. Sosyologlar halk ile iç içe olduklarında halkın sorunlarına daha kolay ulaşabilecek ve sorunlara çözüm aramak adına daha sağlam adımlar ilerleme fırsatı yakalayacaktır. Sosyolog maaşı herkes tarafında merak edilen konular içinde yer almanın yanında ileri ki mesleki hayatın sosyolog olarak başlamayı düşünen gençlerinde en çok ilgisin, çeken konular içinde yer alıyor. Sosyolog maaşları 2016 yılına gelindiğinde diğer meslek gruplarına uygulana zam miktarı ile orantılı bir artış ile karşımıza çıkmıştır. Sosyolog denildiğinde merak ettiğiniz bütün soruların yanıtlarını bulabileceğiniz sitemizde sizlere özel hazırlamış olduğumuz sosyolog maaşları listesinde de maaşları etkileyen belli başlı konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konular içinde sosyologların çalışma saatleri ve görev aldıkları bölgeler de yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pilot Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde askeri pilot maaşları ne kadar, pilot maaş ve pilot maaşı thy hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sosyolog Maaşları Ne Kadar

Aktif Maaş

2.680 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

134 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2.814 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap