Subay Maaşları

Subay Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Subay maaşları herkes tarafından merak edilmekte ve silahlı kuvvetler başlığı altında Sunay olmak isteyen gençlerimizin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. İçinizde subay olma isteği varsa veya merak etiğiniz subay maşalarını araştırı yorsanız son derece güvenilir bir sayfada olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Subay maaşları ne kadar sorusunun yanıtlarını sizler için araştırdığımızda ortaya çıkan tablo ile birlikte subay maaşı hakkında kesin konuşulamayacağını belirtmek isteriz. Bunun en önemli nedenler arasında Subayları çalışma olanaklarına ve çalışmış oldukları yıllara paralele olarak maaşlardaki değişimlerdir. Subay olarak göreve yeni başlayan birinin yıllarca bu meleğe emek vermiş bireyler ile aynı maaşı almasının beklenemeyeceği gibi bu maaşlar arasındaki farklılığında dudak uçuklatıcı cinsten olmayacağını da bilmeniz de fayda var. Subay maaşları 2016 yılına gelindiğinde diğer yıllara oranla enflasyonların da katlanmasının bir sonucu olarak kabul edilen bir yükseliş yaşamıştır. Bu yükseliş genle tabirle hayatın zamlanmasına paralellik gösterdiği için subay maaşlarında gözle görüşür bir artışın yaşanmadığını söylemek yanlış olmaz. Subay maaşları ne kadar sorusunun yanıtını yapılan anket sonuçları ile aşağı yukarı belirteceğimizden emin olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gardiyan Maaşları başlıklı makalemizde gardiyan maaş, infaz koruma memuru maaşları ve infaz koruma memuru maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

AGİ eklemiştir. En düşük subay maaşıdır. Tazminatlar eklememiştir.

Subay Maaşları

Aktif Maaş

3205 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

160 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3365 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap