Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Maaşları

Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TKİ) personel maaşları hakkında bilgiler vereceğiz. Bilindiği üzere kurumun bünyesinde çalışan bir kadro bulunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; mühendis, tekniker, teknisyen, uzman yardımcısı, uzman, başmühendis, büro çalışanı gibi sıralamak gerekir. Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TKİ) kamu iktisadi teşebbüsleri arasında yerini almaktadır. Merkezi Ankara’nın Yenimahalle ilçesidedir. Yaptığı iş ve faaliyet bakımından Türkiye Kömür İşletmeleri, ülkemizde önemli bir yer tutarmakadır. Enerji Bakanlığı’na bağlı olan kurumdur. Ülkemizde yer alan kömür ocaklarını çıkarılması ve denetimi konusunda yetkili kurumdur. Burada çıkan kömür hem enerji alanında, hem de evlerde yakacak bir araç olarak kullanılmaktadır. Kömür ile çalışan santrallere yakacak sağlarken, ülkenin enerji ihtiyacını omuzluyor dersek yanılmayız.

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TKİ) çalışanlarının maaşları hakkında sizlere ortalama bir aylık ücret belirteceğiz. Burada fazla mesai, vardiya, çalışma performansı gibi etkenlerle birlikte Ocak 2016 ve Temmuz 2016 ile Ocak 2017 ve Temmuz 2017 zamlı maaşlarını kuruşu kuruşuna belirteceğiz. Burada yer alan bilgiler tki mühendis maaşları, tki işçi maaşları, tki kantarcı maaşları, tki şoför maaşları, tki memur maaşları ve 

Mühendis maaşları ortalama aylık 3000 – 4000 TL arasındadır. (ikramiyeleri vardır.)

Teknisyen maaşları ortalama aylık 2000 – 3000 TL arasındadır. (ikramiyeleri vardır.)

Tekniker maaşları ortalama aylık 2500 – 3000 TL arasındadır. (ikramiyeleri vardır.)

Memur maaşları ortalama aylık 3000 – 4000 TL arasındadır.

Bir önceki yazımız olan DSİ Mühendis – Tekniker – İşçi Maaşları başlıklı makalemizde dsi mühendis maaşlar, dsi mühendis maaşları 2016 ve dsi personel maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap