Voleybolcu Maaşları

Voleybolcu Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Spor dalları içinde yoğun ilginin hakim olduğu voleybol üzerine çalışmalarda bunan ve takim içinde aktif görev alan kişilere voleybolcu denilmektedir. Voleybolcular gösterdikleri mesleki başarılarına göre çeşitli maşalara tabi tutulmaktadır. Voleybolcu maaşı merak edenler için öncelikle voleybolcu nasıl olunur sorusuna açıklık getirelim. Voleybol bir spor dalıdır ve voleybola ilgisi olan bireylerin çeşitli kurumlar tarafın eğitilmeleri şarttır. Voleybol alanında eğitiminizi tamamladıktan sonra takım içindeki performansınıza göre takımlara ayrılırsınız ve takim anlamında başarınız arttıkça maaşınızın da artacağından emin olabilir siziniz. Voleybolcu maaşı son zamanlarda spor dalları içinde en çok konuşulan ve merak edilen meslek grupları içinde baş göstermektedir. Voleybolcu maaşları 2016 yılına geldiğinde voleybol alanında artan ilgi ile beraber son maaşlarında da bir artış olacağını düşüncesi ile karşı karşıya kalınmış ve voleybolcu maaşı voleybola atılmak isteyenlerin en çok merak ettikleri sorular arasındaki yerini korumuştur. Voleybola gönül vererek maaşınızı yükseltmek istiyorsanız kendinizi bu alanda son derece geliştirmeniz gerektiğini bilmeniz de fayda var.

Bir önceki yazımız olan Pilot Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde askeri pilot maaşları ne kadar, pilot maaş ve pilot maaşı thy hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Voleybolcu Maaşları

Aktif Maaş

3875 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

193 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

4068 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap