Yardımcı Pilot Maaşları

Yardımcı Pilot Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Pilotlar hava yollarının en yetkili kişileridir. Yardımcı pilot maaşları ise son zamanların en çok tartışılan ve merak edilen konuları arasında baş göstermekle birlikte bu sorulara yanıt olabileceğini düşündüğümüz için hazırlanan yazımızı dikkatle dinlemenizi isteriz. Pilot olmak isteyen veya pilotluk için eğitim alan kişilerin merak edebilecekleri soruların başında pilot maaşları ne kadar yatmaktadır. Gelen teknoloji ile birlikte uçaklarda kendini yenilemiş ve teknolojiden nasibini alarak sayıların bir hayli artırmıştır. Buna paralel olarak pilotlara olan ihtiyaçta bir hayli artmış ve pilot alımı eski yıllara bakarak artış göstermiştir. Bu artışın asıl nedenleri arasında pilotların geleceğin en değerli meslek isimleri arasında olmasıdır. Geleceği parlak mesleklere yönelim diğerlerine bakıldığında bir adım önde olmakta ve bu meslek gruplarının içinde de pilotları görmemiz gerekecektir. Hava yolları diğerlerinden farklı olduğu gibi hava yolları içinde çalışan bireylerinde özel yeteneklerini olması ve kendilerini geliştirmeleri beklenmektedir. Tüm bu beklentilerin yanında pilot maaşları 2016 yılına gelindiğinde artış göstermiş ve bu artın en önemli nedenler arasında enflasyonun varlığı göze çarpmıştır.

Bir önceki yazımız olan Pilot Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde askeri pilot maaşları ne kadar, pilot maaş ve pilot maaşı thy hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Pilotlar döviz üzerinden maaş alırlar. Aşağıda paylaşılan bilgiler, ortalama en düşük yardımcı pilot aylığıdır.

Yardımcı Pilot Maaşları

Aktif Maaş

2100 $

Verilen Zam

105 $ (%5)

Asgari Geçim İndirimi

43,79 $

Toplam Ele Geçen

2248,79$

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap