Yunus Polis Maaşları

Yunus Polis Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Yunus güvenlik güçleri içerinde yer alıyor. Olay mahalline en hızlı şekilde itikal etmeyi hedefleyen yunusların maaşları son zamanlarda en çok konuşulan ve merak edilen sorular arasında yer alıyor. Polislerin alt dalları içerinde yer alan yunuslar, emniyet genel müdürlüğüne bağlı görevlerini sürdürmekte ve pratiklik açısından değerlenmesi de ilk sıralarda yer alan teşkilat üyelerindendir. Yapılan araştırmalara göre son yıllarda yunuslara olan ilginin ve yunus olma isteğinin artmış olduğu saptanmış ve bunun nedenlerine bakıldığında yunus maaşlarını bir hayli fazla olduğu fark edilmiştir. Yapılan kutsal mesleğin üstene birde fazla maaş eklenince vazgeçilmez hale gelen yunuslar, aslında dışarıdan göründüğü kadar kolay olmamakla birlikte son derece profesyonel bir eğitime tabi tutulduktan sonra bu göreve başlanabileceği açıklanmıştır. Yunus maaşları ne kadar sorusu en çok merak edilen sorular arasında yer almakta ve tüm bu merek edilen sorulara cevap bulabileceğiniz sitemizin alt sayfasına göz atarak maaşlar hakkında kesin bir bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır. Detaylı bilgi için alt taraftaki tabloyu incelemeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Komiser Maaşları başlıklı makalemizde komiser maaşı komiser maaşı ne kadar, komiser maaşları ve komiser maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Yunus Polis Maaşları

Aktif Maaş

3150 (Ocak 2016)

Verilen Zam

157,5 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3307,5 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap