Yüzme Öğretmeni Maaşları

Yüzme Öğretmeni Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Yüzme çoğu kişinin sevdiği hobiler arasında karşımıza çıkıyor. Yardımcı profesyonel meslek gurupları altında değerlendirilen yüzme öğretmenleri genellikle yüzme takımlarını eğitilmesinde görev almaktadır. Yüzme dersleri alan kişilere her türlü destek olan yüzücülerin pratiklik ve profesyonellik kazanmasında önemli bir rol alan yüzme öğretmenleri ne kadar maaş alıyor? Yüzme kuralları ve etkili yüzme tekniklerinin öğretilmesin yüzmeyi spor haline getirmiş kişiler için son derece önemlidir. Yüzme öğretmeleri takım halinde çalışmalar yapabildiği gibi kişileri bireysel olarak da çalıştırma imkanına sahiptir. Su altında uzun süre kalabilmek insana anatomisinin alışkın olmadığı bir durumdur. Yüzme sırasında vücut pozisyonları, su altında nefes alıp verme gibi taktiklerin doğru ve etkili bir şekilde öğretilmesi yüzme öğretmelerinin asıl görevidir. Peki, yüzmenin doğru bir şekilde öğretilmesi adına bu kadar gerekli olan yüzme öğretmenleri ne kadar maaş almaktadır. Yüzme öğretmeni maaşı öğretmenin ders saati ve çalışma prensiplerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca öğretmenin bu konuda profesyonelliği de maaşını etkileyen kilit taşlarını oluşturmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Meslek Lisesi Öğretmenleri Maaşları başlıklı makalemizde meslek lisesi maaşları, meslek lisesi öğretmen maaşları ve meslek lisesi öğretmen maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Yüzme Öğretmeni Maaşları

Aktif Maaş

2210 TL

Verilen Zam

110 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

2320 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. Haassan dedi ki:

    maaş için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap