Zooteknist Maaşları

Zooteknist Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Evcil hayvanların yetiştirilmesi ve bu anlamda halka sunulmasını görev alan meslek grubu zooteknist olarak adlandırılmaktadır. Hayvanlar doğaları gereği doğa ile iç içe yaşamaktan hoşnut duyarlar. Bazı hayvanların evcilleştirilmesi konusunda bizlerin en büyük destekçimiz zooteknistlerdir. Hayvanların insanlığa kazandırılmasını amacına ve bu anlamda görevlerini sürürken zooteknistlerin ne kadar maaş aldıkları ise tartışmalara konu olacak niteliktedir. Hayvanların evcilleştirilmesi için gerekli bilgi ve donanımlara sahip olduktan sonra bu mesleğin sürdürülmesine gönül veren zooteknisizler siz değerli hayvan sevenlerin en sevdikleri hayvanı yanında bulundurabilme açısından son derece önemlidir. Zooteknisit maaşları ne kadar sorusu son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız soruların içinde yer alıyor ve Zooteknisit maaşları hakkında yapılan yeni gelişmelerden sizleri haberdar etmek adına yaptığımız araştırmaları sizler ile paylaşmaktayız. Yapılan araştırmalarda Zooteknisit maaşlarının 2016 yılına gelindiğinde yaşanan enflasyon zammından nasibini aldığını belirtmek gerekirse önümüzdeki yıl Zooteknist maaşının ne kadar olacağı hakkında kesin bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tercümanlık Maaşları başlıklı makalemizde ingilizce tercümanlık maaş, tercüman bilirkişi maaşı ve tercümanlık bölümü maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Zooteknist Maaşları

Aktif Maaş

2498 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

125 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2623 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap